Увага!

Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови.

Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Основні поняття

Відвідувач Сайту – особа, що заходить на сайт edira.ua без мети розміщення Замовлення.

Користувач – фізична особа, відвідувач Сайту, що приймає умови угоди і хоче розмістити Замовлення на сайті edira.ua

Покупець – Користувач, що розмістив Замовлення на сайті edira.ua з метою придбання товару для особистих потреб.

Продавець – Фізична особа-підприємець (ФОП) Колісник Едуард Русланович, Ідентифікаційний номер: 3156608692.

Дата і номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців про проведення державної реєстрації: 23.09.2013г. 2 480 000 0000 152267.

Продавець не є платником ПДВ в Україні.

Місце знаходження: Україна, 61129, Харківська обл., м. Харків, вул. Уборевіча, будинок 52, квартира 109.

Сайт – edira.ua

Товар – одяг, аксесуари та інші товари, представлені до продажу на Сайті Продавця.

Замовлення – належним чином оформлений на Сайті запит Покупця на придбання і доставку обраних Товарів за вказаним Покупцем адресою.

Публічна оферта інтернет-магазину EDIRA.UA

Нижченаведений текст є договором між інтернет-магазином EDIRA.UA, сайт якого розміщений в мережі Інтернет за адресою https://edira.ua, іменованим надалі «Інтернет-магазин» та користувачем послуг Інтернет-магазину, іменований в подальшому «Покупець», і визначає умови придбання товарів через сайт інтернет-магазину. Придбання товарів через інтернет-магазин є дистанційною торгівлею. Даний договір є договором публічної оферти, а тому оформлення замовлення через Інтернет-магазин створює права та обов’язки для Покупця відповідно до умов даного договору та чинного українського законодавства. Умови договору однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець). Ця угода носить характер публічної оферти, є еквівалентом «усної угоди» і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

1. Загальні положення
1.1. Цей договір є публічною офертою (відповідно до статей. 633, 641 та 655 Цивільного кодексу України) і містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, тобто через інтернет-магазин.
1.2. Інтернет-магазин edira.ua – це торговий майданчик фізичної особи-підприємця Колісника Едуарда Руслановича; місце реєстрації фізичної особи – підприємця 61129, Харківська обл., місто Харків, Московський район, вулиця Уборевіча, будинок 52, квартира 109; РНОКПП (ІПН) 3156608692.
1.3. Відповідно до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним і безсуперечним прийняттям умов публічного договору (акцепт), тобто публічної оферти інтернет-магазину, є факт оформлення замовлення натисканням на посилання «оформити замовлення» на сторінці «Оформлення замовлення» (відповідно до мовної версії сайту) та придбання товару в порядку, передбаченому даним договором, за цінами, вказаними на сторінках Інтернет-магазину, а також згода з умовами оплати і доставки товару.
1.4. Укладаючи Договір, Покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений та згодний з його умовами, а також дає дозвіл на обробку своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, видаткових накладних та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього строку дії Договору. Крім цього, укладанням цього Договору, Покупець підтверджує, що йому повідомлено (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних. Обсяг прав Покупця, як суб’єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», йому відомий і зрозумілий.
1.5 У разі незгоди з умовами Договору Покупець зобов’язується негайно припинити використання Інтернет-магазину.

2. Терміни та визначення
2.1. «Інтернет-магазин» – сайт Продавця (edira.ua), створений для укладення договорів роздрібної купівлі – продажу на підставі ознайомлення Покупця з запропонованим Продавцем описом Товару на фотознімках, за допомогою мережі Інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром – дистанційним засобом продажу товару.
2.2. «Товар» – перелік найменувань асортименту, представлений в інтернет-магазині.
2.4. «Оформити замовлення» – рішення Покупця придбати товар, оформлене в інтернет-магазині на відповідній сторінці в вигляді заявки шляхом надання необхідної персональної інформації та натискання кнопки «оформити замовлення».
2.5. «Замовлення» – оформлена та розміщена заявка Покупця, адресована Інтернет-магазину, на придбання і доставку Товарів.
2.6. «Персональні дані» – будь-яка інформація, яка прямо чи опосередковано відноситься до певної особи.
2.7. «Істотний недолік Товару» – недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (Продавця) і при цьому наділений хоча б однією з нижченаведених ознак:
а) він взагалі не може бути усунутий;
б) він робить товар суттєво іншим, ніж передбачено договором.
2.8 «Перевізник» – транспортна компанія «Нова пошта», розрахунок вартість доставки якою здійснюється на сайті компанії – novaposhta.ua/delivery.  

3. Предмет договору публічної оферти
3.1. Продавець зобов’язується передати у власність Покупцеві товар, а Покупець зобов’язується оплатити і прийняти товар на умовах цього договору.
3.2. Цей договір регулює купівлю-продаж в інтернет-магазині, в тому числі:
а) добровільний вибір Покупцем товарів;
б) самостійне оформлення Покупцем замовлення в інтернет-магазині;
в) оплата Покупцем замовлення, оформленого в інтернет-магазині;
г) виконання і передача замовлення Покупцеві у власність на умовах цього договору.

4. Порядок оформлення замовлення
4.1. Покупець самостійно оформлює замовлення в інтернет-магазині. За порядок оформлення замовлення та вибір товару несе відповідальність Покупець.

5. Вартість і порядок оплати замовлення
5.1. Повна вартість замовлення складається з вартості товару (зазначеної на сторінках інтернет-магазину) і вартості доставки.
5.2. Покупець оплачує замовлення у порядку передплати, будь-яким способом, обраним в інтернет-магазині. При виборі способу оплати «готівка», тобто оплата при отримані товару безпосередньо за адресою Покупця, Покупець оплачує вартість товару, а також додатково оплачує  транспортній компанії (перевізнику) вартість доставки.
5.3. Вартість доставки замовлення оплачується Покупцем самостійно при отриманні замовлення, якщо інше не узгоджено при оформлені замовлення.
5.4. Оплата товару здійснюється Покупцем за допомогою банківського переказу грошей на поточний рахунок Продавця, що вказаний в рахунку, в т.ч. за допомогою Інтернет-банкінгу.

6. Доставка товару (замовлення)
6.1. Загальний термін доставки товару складається з терміну обробки замовлення і терміну доставки. Термін обробки замовлення – від одного робочого дня до трьох. Доставка замовлення виконується транспортною компанією (перевізником) за рахунок Покупця, якщо інше не передбачене договором або діючим законодавством.
6.2. Продавець не несе відповідальності за термін доставки замовлення, тому що вони залежать від дій третіх осіб (перевізників).
6.3. Умови доставки:
6.3.1. Доставка по Україні здійснюється безкоштовно при мінімальній сумі замовлення 4000,00 грн.
6.3.2. Якщо сума замовлення менша від вказаної в пункті 6.3.1, то всі витрати Перевізника оплачує Покупець, включаючи комісію за переказ коштів Продавцю.

7. Порядок повернення товару
7.1. У разі необхідності повернути придбану продукцію, Покупець має зв’язатися з адміністрацією Інтернет-магазину по e-mail info@edira.ua, вказавши причину, номер замовлення і контактні дані.
7.2. Повернення товару здійснюється протягом 14 календарних днів від дати покупки при наступних умовах: 1) збереження цілісності товару і упаковки, 2) товар, не був у вживанні і не має слідів використання, 3) збереження супровідних документів на товар.
7.3. Повернення товару здійснюється за рахунок покупця способом, узгодженим з Продавцем.

8. Права та обов’язки сторін
8.1. Покупець зобов’язаний:
а) бути ознайомленим перед офомленнням замовлення в Інтернет-магазині зі змістом та умовами Договору, а також цінами (без ПДВ), запропонованими Продавцем на всіх сторінках Інтернет-магазину.
б) ознайомитись з інформацією про Товар, яка розміщена на сторінках Інтернет-магазину;
в) самостійно оформити замовлення в інтернет-магазині;
г) своєчасно оплатити та отримати замовлення у Перевізника на умовах цього договору;
д) при отриманні товару у перевізника впевнитися у його цілісності та комплектності шляхом огляду вмісту упаковки. У випадку виявлення пошкоджень та неповної комплектації – зафіксувати їх в акті, який разом із Покупцем повинен підписати співробітник перевізника.
8.2. Покупець має право вимагати від інтернет-магазину дотримання умов цього договору.
8.3. Інтернет – магазин зобов’язаний:
а) дотримуватися умов цього договору;
б) передати Покупцю товар у відповідності з оформленим замовленням та умовами цього договору;
в) інтернет-магазин не несе відповідальності, не може виступати в якості відповідача у суді і не відшкодовує збитки, що виникли у Покупця через дію чи бездіяльність третіх осіб.
8.4. Інтернет – магазин має право:
а) в односторонньому порядку призупинити надання послуг за цим Договором у випадку порушення Покупцем умов цього Договору;
б) залишити за собою право невиконання зобов’язань, у разі виникнення форс-мажорних ситуацій;
в) змінювати умови цього Договору, а також ціни на товари, в односторонньому порядку, розміщуючи їх на сайті за адресою edira.ua. Всі зміни вступають в силу негайно після публікації.

9. Інші умови та строк дії договору
9.1. Усі суперечки та розбіжності, що виникають при виконанні сторонами зобов’язань за цим Договором, вирішуються шляхом переговорів. У разі неможливості їх усунення, сторони мають право звернутися за судовим захистом своїх інтересів.
9.2. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов’язань за Договором на час дії непереборної сили. Під непереборною силою розуміються надзвичайні і непереборні за даних умов обставини, що перешкоджають виконанню своїх зобов’язань сторонами за цим Договором. До них відносяться стихійні явища (землетруси, повені і т.п.), обставини суспільного життя (воєнні дії, надзвичайні стани, найбільші страйки, епідемії і т. п.), забороняючі заходи державних органів. Протягом цього часу сторони не мають взаємних претензій, і кожна із сторін бере на себе ризик наслідків форс-мажорних обставин.
9.3. Цей договір набирає чинності з дня оформлення замовлення і діє протягом одного року. Якщо Покупець продовжує користуватися інтернет-магазином edira.ua та робити замовлення товару, то цей договір вважається продовженим щоразу на один календарний рік.

Корзина
В корзине нет никаких продуктов!
Итого
грн
Продолжить покупки